cap

HİZMETLERİMİZ

ER-SA OTOMASYON Fotoselli Cam Kapılar

Fotoselli kapı farklı alüminyum ekipmanlarından meydana gelen otomatik kapı sistemidir. Fotoselli Kapı sistemlerinde en çok tercih edileni yana kayar modelidir. Hatta %98'i diyebiliriz. Diğerleri ise dairesel yana kayar, teleskopik, döner kapı sistemleridir. En hesaplı olanı yana kayar dır. Yana kayar fotoselli kapı sistemlerinde de en çok tercih edileni iki sabit iki hareketli kanat tipidir.

Fotoselli kapı için net genişlik önemli bir detaydır. Duruma göre sistem bütünlüğü içerisinde sağ veya sola açılır bir hareketli ve hareketli kanadın üzerine kaydığı bir sabit kanattan oluşturulduğu gibi ,daha kısıtlı alanlarda mevcut duvar ,camekan veya cepheler üzerine açtırılarak sabit kanat olmaksızın da uygulanabilmektedir. Tek kanatlı uygulamalar özel bir sebebi olmadığı sürece daha ziyade kısıtlı kullanım alanlarında tercih edilmektedir.

Tek kanatlı standart otomatik kayar kapı sistemlerinin minimum kanat açabilme mesafesi 700mm – maksimum açma mesafesi ise 3000mm olabilmekte. Fotoselli kapı ilgili her türlü, bakım, onarım ve servis hizmetini firmamız Er-Sa Otomatik kapı sistemlerinden alabilirsiniz, Er-Sa en zor anlarınızda her zaman yanınızda, çözüm ortağınız olacaktır.