cap

KURUMSAL

ER-SA OTOMASYON Hakkımızda

ER-SA Otomasyon 1994 yılından bu yana otomatik kapı sistemleri sektöründe faaliyette bulunan İSTANBUL merkezli bir kuruluştur.

”GELECEĞE AÇILAN KAPILAR” sloganıyla; kaliteyi ön planda tutarak, her zaman daha iyiyi uygun şartlarda tüketiciye sunmak için gayret içerisinde olmuştur.

10 yıl önce hazır kapı ithal edilirken, bugün seksiyonel kapı olarak adlandırılan kapıların % 80 oranındaki parçalarının Türkiye de yapılıp, kapı olarak ihraç edilmesi sürecinde ER-SA Otomasyon, önemli katıkılar da bulunmuştur.

Bunların en önemlisi seksiyonel kapı panellerinin ülkemizde yapılmaya başlanmasıdır. Bu Ersa Otomasyon’nun yıllardır süre gelen bilgi birikiminiülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak için ortaya koyduğu bir değerdir.

ER-SA Otomasyon, garaj kapıları, garaj kapısı motorları, dairesel kapılar, dairesel kapı motorları, yana kayar kapılar, yana kayar kapı motorları, endüstriyel kapılar, endüstriyel kapı motorları, tente motorları, panjur, panjur motorları, perde motorları, kepenk, kepenk motorları, için geniş bir ürün yelpazesini kapsayan entegre otomasyon sistemleri sunar ve ER-SA Otomasyon sistemlerini tek bir kumandayla yönetmek mümkündür.